партнери

Партнер проекта 
"Alternativa"All-Ukrainian Recruitment AgencyStaff recruitment in the areas of information technology
We have a successful in recruiting individual professionals and project teams in Ukraine, Poland, Germany, South Africa and Cyprus, for permanent and remote work.
Categories: Top, Business Analyst, Progect Manager, Team Leader, Senior Developer, Tester, Junior, with experience in: C #,. NET, C, Java, JavaScript, Linux, MySQL, Oracle. Perl, PHP, QA, SQL Server, UNIX, Win32/COM, Windows Server, etc.

«ENERGY, Oil-Gas-Coal-Electricity-Staff» www.oil-gas-coal-staff.blogspot.com
Рекутінговое агентство спеціалізується на підборі фахівців для нафтогазової, вугільної промисловості, електрогенеруючих компаній. 
Сьогодні «ENERGY, Oil-Gas-Coal-Electricity-Staff» - єдине агентство в Україну, що має велику унікальну базу кандидатів і рекрутинговий досвід у даній промисловій сфері.

«Finance-Accounting» www.rezume-buhgalter.blogspot.com
Спеціалізоване рекрутингове агентство, пошук і підбір фінансистів бухгалтерів, аудиторів та інших фінансово-бухгалтерських фахівців

«ПЕРСОНАЛ ГОТЕЛЮ, РЕСТОРАНУ» www.rezumehotel.blogspot.com

Проведення чемпіонату Європи з футболу «EURO2012» в Україну і створення відповідної інфраструктури з прийому гостей: відкриття нових готелів, ресторанів, кафе - відкриває нові перспективи і можливості для рекрутерів. Рекрутингове агентство «ПЕРСОНАЛ ГОТЕЛЮ, РЕСТОРАНУ», спеціалізується на підборі готельно-ресторанного персоналу і фахівців сфери туризму.

«ПЕРСОНАЛ БАНКУ» www.bankrezume.blogspot.com

підбір фахівців для банківських і фінансових установ.

«Staff for building & development» www.stroypersonal.blogspot.com
Спеціалізоване рекрутингове агентство. Підбір персоналу для девелоперських, будівельно-монтажних, рієлторських компанії

«B2B & FMCG» www.torgpersonal.blogspot.com

Це рекрутингове агентство, що спеціалізується фахівцях сфери торгівлі. Нами ведеться постійна робота з підбору торгових регіональних та територіальних представників для дистриб'юторських і виробничо-комерційних компаній з різних напрямків: будівельні матеріали, продукти харчування, промислові товари. Ми успішно співпрацюємо з провідними роздрібними та оптовими компаніями.

«Logistics & Warehousing» www.personelogistics.blogspot.com

Підбір персоналу: для логістичних центрів (комплексів), транспортно-експедиційних, компаній, зовнішньо-економічних і митних відділів виробничих і торговельних підприємств.

«Виробничий персонал» www.rezume-proizvodstvo.blogspot.com
Підбір персоналу для виробничих підприємств, заводів, фабрик. Ми підбираємо персонал на посади: начальник цеху, інженер з охорони праці, завідувач виробництвом, технолог виробництва, інженер КВПіА, головний інженер, начальник виробництва ...


«АгроСпеціаліст» www.agrorezume.blogspot.com
«АгроСпеціаліст» надає послуги підбору персоналу для сільськогосподарських підприємств і компаній, що працюють в аграрному бізнесі України. Рекрутинговое агентство «АгроСпеціаліст» володіє унікальною базою фахівців з продажу сільгосптехніки, сільгоспхімії, засобів захисту рослин. Для роботи над замовленням агентство залучає до роботи консультантів з особистим досвідом роботи в сільському господарстві.